Didim Tour
+90 (541) 761 15 45
Online WhatsApp Support
info@didimtour.com
For Questions and Reservations

Didim - Wycieczki Fakultatywne - Zwiedzanie

Didim - Wycieczki Fakultatywne - Zwiedzanie

Didim - Wycieczki Fakultatywne - Zwiedzanie

Wycieczki Didim

Didim oferuje szeroki wachlarz wycieczek, które zaspokoją potrzeby każdego turysty. Codzienne wycieczki po Didim, wycieczki z Didim, transfery z lotniska w Didim, bilety promowe w Didim oraz zakwaterowanie w lokalnych hotelach są dostępne, aby uczynić Twoje wakacje niezapomnianymi.

Didim - Wycieczki Fakultatywne - Zwiedzanie

Organizujemy wycieczki lokalne w Turcji, w tym do historycznego Efezu, malowniczego Pamukkale i relaksujące rejsy statkiem. Nasze wycieczki oferują atrakcyjne ceny i możliwość zwiedzania najważniejszych zabytków i atrakcji z doświadczonym przewodnikiem.

Didim Codzienne Wycieczki

Jedną z naszych popularnych wycieczek jest wycieczka do Bodrum, obejmująca zwiedzanie zamku i muzeum Bodrum (Halikarnas), a także odwiedziny w Iasos i Euromos. Ta codzienna wycieczka oferuje wgląd w bogatą historię regionu i niezapomniane wrażenia.

Turcja Didim Wycieczki Fakultatywne

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wycieczki fakultatywne i zwiedzanie z Didim. Proponujemy m.in.:

  • Rejs promem z Didim na grecką wyspę Kos
  • Masaż wellness w tradycyjnej łaźni tureckiej Didim
  • Nurkowanie w krystalicznie czystych wodach Didymu
  • Wycieczki safari po malowniczych trasach

Didim - Wycieczki i Rezerwacje

Aby skontaktować się z nami, wyślij SMS lub wiadomość na WhatsApp pod numer +48 514 270 929.

. Podaj swoje imię i nazwisko, region, hotel, numer pokoju i preferowaną godzinę, a my oddzwonimy! Nasza infolinia dostępna jest także pod numerem +48 514 270 929.

Cennik Didim-Akbuk 2024 Wycieczka Zwiedzanie

Codzienne nurkowanie w Didim odbywa się od 10:00 do 13:00. Środa jest dniem nurkowania w Akbuk dla grup międzynarodowych. Program nurkowania zaczyna się od wieku 9 lat, bez zniżek dla dzieci.

Didim Wycieczki Fakultatywne i Atrakcje

Didim oferuje szeroką gamę wycieczek fakultatywnych i atrakcji turystycznych. Nasze polskie biuro podróży zapewnia, że zobaczysz to, co najważniejsze i najpiękniejsze w Didim.

Zakupy w Didim

Codzienne wycieczki na zakupy w Didim są dostępne od 9:00 do 22:00. Wycieczki są międzynarodowe i oferują możliwość zakupu lokalnych produktów bez obawy o jakość. Punkt zbiórki to Twój hotel.

Lokalne Polskie Biuro Podróży | Wycieczki Fakultatywne Didim

Porównaj opinie i ceny biur podróży organizujących wycieczki fakultatywne w Turcji. Zobacz nasze oferty na wycieczki fakultatywne z Didim do Pamukkale i innych atrakcji.

Wycieczki Safari Didim

Oferujemy ekscytujące wycieczki safari buggy z transferami powrotnymi, które dostarczą adrenaliny i niesamowitych widoków.

Tradycyjna Łaźnia Turecka w Didim

Doświadcz relaksu w tradycyjnej łaźni tureckiej w Didim z transferem do hotelu, idealne na odprężenie po dniu pełnym zwiedzania.

Leniwy Rejs Łodzią z Lunchem z Grilla

Ciesz się leniwym rejsem łodzią po pięknych wodach Didim i Altinkum, z pysznym lunchem z grilla na pokładzie.

Safari na Quadach ATV

Przeżyj niezapomnianą przygodę na safari na quadach ATV, eksplorując malownicze trasy Didim i Altinkum.

Efez Wycieczka z Didim

Odwiedź Efez, jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych Turcji, podczas naszej wycieczki z Didim.

Didim Bazar w Sobotę

Cotygodniowy bazar w Didim odbywa się w soboty i oferuje szeroki wybór lokalnych produktów, od świeżych warzyw i owoców po tureckie sery i oliwki.

Samos

Wycieczka na grecką wyspę Samos, zaledwie 45 minut promem z Kuşadası. Ta codzienna wycieczka odbywa się od kwietnia do października i oferuje różne opcje biletów, w tym bilety w jedną stronę.


Cotygodniowy bazar turecki w Didim odbywa się w soboty. Sprzedawane są głównie warzywa i owoce, sery, oliwki, ale też podróbki tureckie znanych marek. Dołącz do nas i odkryj autentyczny turecki rynek.

 

Book Your Place Now

Book a unique Didim - Wycieczki Fakultatywne - Zwiedzanie right now.

Blog

Blog


Blog