Didim Tour
+90 (541) 761 15 45
Online WhatsApp Support
info@didimtour.com
For Questions and Reservations
Blog

Blog


Blog

Bodrum Milas Havalimanı Servisleri

Bodrum Milas Havalimanı Servisleri

Bodrum Milas Havalimanı Servisleri

Bodrum Milas Havalimanı Servisleri

 

RepTour, TÜRSAB üyesi A grubu lisanslı seyahat acentesi olarak, Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmetleri de dahil olmak üzere Didim özel ve toplu taşıma havaalanı servisleri sunmaktadır. Bodrum Milas Havalimanı'ndan Didim, Altınkum, Akbük'e Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmetleri; Didim, Altınkum, Akbük'ten Bodrum Milas Havalimanı'na Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmetleri sunulmaktadır.

 

Lütfen Bodrum Havalimanı Didim transfer fiyatları almak ve rezervasyon yapmak için formu kullanın veya bizi +90 256 813 2679, +90 535 653 1584 numaralarından arayın. Havaalanı transferlerinde uzmanız, her yıl binlerce yolcuya Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmeti sunarak, sorunsuz ve tam zamanında hizmet veriyoruz. Eğer Didim'e uçakla geliyorsanız, İzmir Havalimanı'na veya Bodrum Milas Havalimanı'na iniş yapacaksınız. Havaalanından Didim, Altınkum, Akbük, Mavişehir, Bozbük, Yenişehir, kendi evinize ve civardaki tüm otellere olan ulaşımı sağlayan Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmetimiz hem toplu hem de özel olarak mevcuttur. Grup transferlerden özel VIP transferlere kadar tüm hizmet seçeneklerimizi web sitemizde bulabilirsiniz.

 

Yurt dışından gelen konuklarımıza, yurt dışına çıkacak olan ya da şehirlerarası uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimize; daha rahat bir uçak yolculuğu ya da yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir adrese ulaşım için Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin konforunu sağlamak üzere son sistem teknolojiler ile donatılmış, son model ve lüks marka araçlarımız, işinde uzman ve deneyimli ulaştırma personelimiz ile kalitenize yakışan bir Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmeti vaat ediyoruz. Turizm amaçlı, seminer, kongre, fuar organizasyonları, iş gezileri ve toplantılar ya da kişisel sebep seçenekleri ile yurt dışına çıkacak ya da ülkemize gelecek olan kişi ve grupların sorunsuz ve en kısa sürede adreslerine ulaştıran firmamız, istek ve taleplerinize cevap verecek her çeşit araç filosuna da sahiptir.

 

VIP araba, VIP minibüs, otobüs ve normal araçlardan oluşan filomuz, sizin arzularınıza, kişi sayınıza ve bagaj kapasitenize göre yönlendirilerek, havaalanında karşılama, bagajları taşıma, gideceğiniz adrese ulaştırma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet içi eğitimleri almış, iletişimi güçlü, güler yüzlü, yabancı dil bilen, prezantabl bir görünüme sahip olan ulaşım sorumlusu arkadaşlarımız, bütün bu hizmetler silsilesini Bodrum Havalimanı Didim transfer hizmeti kapsamında sizin için en iyi şekilde gerçekleştirecek kişilerden oluşup, günlük ve aylık bakımları yapılmış, kasko ve sigortası tam, iç dış temizliği kusursuz olan araçlar ile birlikte Havalimanı Transferini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, otel transferi, otel rezervasyonu, araç kiralama ve diğer bütün acente hizmetlerini de gerçekleştiren firmamız, pek çok şehrimizde bu hizmetleri gerçekleştirmektedir.